KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278116
nr 1427 8116
Oidentifierad konstnär. Signerad M Hardy, Skagen. Olja på duk, 60x88, yttermått inklusive ram: 63x93 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 19:34:29
100 kr
150 kr
250 kr